OA Comment (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Comments
cs: Komentáře

en: edit
cs: upravit

en: reply
cs: odpovědět

en: by
cs: od

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Add comment
cs: Přidat komentář
