OA Comment (7.x-2.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: delete
da: slet

en: Comments
da: Kommentarer

en: edit
da: redigér

en: reply
da: svar

en: by
da: af

en: Reply
da: Svar

en: Add comment
da: Tilføj kommentar

en: Last updated date
da: Seneste opdateringsdato

en:  new
da:  ny
