OA Comment (7.x-2.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: delete
fi: poista

en: Comments
fi: Kommentit

en: edit
fi: muokkaa

en: reply
fi: vastaa

en: by
fi: Kirjoittanut

en: Reply
fi: Vastaa

en: Add comment
fi: Lisää kommentti

en: Last updated date
fi: Viimeisin päivityspäivämäärä

en:  new
fi:  uusi
