OA Comment (7.x-2.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Comments
ja: コメント

en: edit
ja: 編集

en: reply
ja: 返信

en: by
ja: 投稿者

en: Reply
ja: 返信

en: Add comment
ja: コメントを追加

en:  new
ja:  新規
