OA Comment (7.x-2.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Comments
sl: Komentarji

en: edit
sl: uredi

en: reply
sl: odgovori

en: by
sl: spisal %s

en: Reply
sl: Odgovori
