OA Comment (7.x-2.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: reply
ug: ئىنكاس

en: Reply
ug: جاۋاب

en:  new
ug:  يېڭى
