OA Comment (7.x-2.11) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Comments
ru: Комментарии

en:  on
ru:  вкл

en: download
ru: скачать

en: By
ru: Автор:

en: reply
ru: ответить

en: Add comment
ru: Добавить комментарий

en: Last updated date
ru: Последнее обновление даты

en: Collapse All
ru: Cвернуть все
