OA Comment (7.x-2.11) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: By
uk: Автор:

en: Comments
uk: Коментарі

en:  by
uk:  автор:

en:  on
uk:  на

en: download
uk: завантаження

en: By
uk: від

en: reply
uk: відповісти

en: Add comment
uk: Додати коментар

en: Last updated date
uk: Дата останнього оновлення

en: Expand All
uk: Розгорнути всі

en: Collapse All
uk: Згорнути всі
