OA Comment (7.x-2.12) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: By
ca: Per

en: Comments
ca: Comentaris

en: download
ca: descarrega

en: By
ca: Per

en: reply
ca: respon

en: Last updated date
ca: Última data d'actualització
