OA Comment (7.x-2.12) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Comments
fi: Kommentit

en:  by
fi:  /

en: download
fi: lataa

en: reply
fi: vastaa

en: Add comment
fi: Lisää kommentti

en: Last updated date
fi: Viimeisin päivityspäivämäärä
