OA Comment (7.x-2.13) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: By
hi: द्वारा

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en:  by
hi:  के द्वारा

en: By
hi: द्वारा

en: reply
hi: जवाब दें
