OA Comment (7.x-2.14) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: By
tr: tarafından

en: Comments
tr: Yorumlar

en: download
tr: İndir

en: By
tr: Yazar:

en: reply
tr: cevapla

en: Add comment
tr: Yorum ekle
