OA Comment (7.x-2.16) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: By
nl: Door

en: Comments
nl: Reacties

en:  by
nl:  door

en: By
nl: Door

en: reply
nl: beantwoorden

en: Add comment
nl: Commentaar toevoegen

en: Last updated date
nl: Laatste wijzigingsdatum
