OA Comment (7.x-2.17) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: By
he: על ידי

en: Comments
he: תגובות

en:  by
he:  ע"י

en: download
he: הורדה

en: By
he: מאת

en: reply
he: תשובה

en: Add comment
he: הוספת תגובה

en: replies
he: תגובות
