OA Comment (7.x-2.17) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: By
pt: Por

en: Comments
pt: Comentários

en:  by
pt:  por

en:  on
pt:  em

en: download
pt: descarregar

en: By
pt: Por

en: reply
pt: responder

en: Add comment
pt: Adicionar comentário

en: Expand All
pt: Expandir Tudo

en: Collapse All
pt: Ocultar Tudo
