OA Comment (7.x-2.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Comments
af: Kommentaar

en: edit
af: redigeer

en: reply
af: beantwoord

en: by
af: deur

en: Reply
af: Beantwoord
