OA Comment (7.x-2.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Comments
bg: Коментари

en: edit
bg: редактирай

en: reply
bg: отговор

en: by
bg: от

en: Reply
bg: Отговор
