OA Comment (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Comments
ca: Comentaris

en: edit
ca: edita

en: reply
ca: respon

en: by
ca: per

en: Reply
ca: Respon

en: Last updated date
ca: Última data d'actualització

en:  new
ca:  nou
