OA Comment (7.x-2.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Comments
cy: Sylwadau

en: edit
cy: golygu

en: reply
cy: ateb

en: by
cy: drwy

en: Reply
cy: Ateb
