OA Comment (7.x-2.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Comments
el: Σχόλια

en: edit
el: επεξεργασία

en: reply
el: απάντηση

en: by
el: από

en: Reply
el: Απάντηση
