OA Comment (7.x-2.2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Comments
fil: Mga puna

en: edit
fil: wastuhin

en: reply
fil: tumugon

en: by
fil: ni

en: Reply
fil: Tugon
