OA Comment (7.x-2.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Comments
gl: Comentarios

en: edit
gl: editar

en: reply
gl: responder

en: by
gl: por

en: Reply
gl: Responder
