OA Comment (7.x-2.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Comments
he: תגובות

en: edit
he: עריכה

en: reply
he: תשובה

en: by
he: ע"י

en: Reply
he: השב

en: Add comment
he: הוספת תגובה

en:  new
he:  חדש

en: replies
he: תגובות

en:  updated
he:  עודכן

en:  Last update:
he:  עדכון אחרון:
