OA Comment (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: delete
is: eyða

en: Comments
is: Ummæli

en: edit
is: breyta

en: reply
is: svara

en: by
is: eftir

en: Reply
is: Svara

en: Add comment
is: Bæta við ummælum
