OA Comment (7.x-2.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: delete
km: លុប

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: reply
km: ​ឆ្លើយ​តប

en: by
km: តាម​​

en: Reply
km: ឆ្លើយតប
