OA Comment (7.x-2.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: reply
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯಿಸಿ

en: by
kn: ಇಂದ

en: Reply
kn: ಉತ್ತರಿಸು
