OA Comment (7.x-2.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Comments
lt: Komentarai

en: edit
lt: redaguoti

en: reply
lt: atsakyti

en: by
lt: pagal

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Add comment
lt: Komentuoti

en:  new
lt:  nauja
