OA Comment (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Comments
lv: Komentāri

en: edit
lv: labot

en: reply
lv: atbilde

en: by
lv: Iesniedza

en: Reply
lv: Atbildēt
