OA Comment (7.x-2.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: edit
mn: засварлах

en: reply
mn: хариулах

en: by
mn: аар
