OA Comment (7.x-2.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: edit
mr: संपादन

en: reply
mr: प्रतिसाद

en: Reply
mr: प्रतिसाद

en: Add comment
mr: टिप्पणी द्या
