OA Comment (7.x-2.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: edit
te: మార్చు

en: reply
te: స్పందించు

en: Reply
te: స్పందించు
