OA Comment (7.x-2.3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: reply
bo: ལན་འདེབས

en: Add comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཁ་སྣོན

en: Last updated date
bo: མཇུག་མཐའི་གསར་སྒྱུར་དུས་ཚོད
