OA Comment (7.x-2.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Comments
eo: Komentoj

en: edit
eo: redakti

en: reply
eo: respondu

en: by
eo: de

en: Reply
eo: Respondu
