OA Comment (7.x-2.3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: edit
fa: ویرایش

en: reply
fa: پاسخ

en: by
fa: توسط

en: Reply
fa: پاسخ

en: Add comment
fa: افزودن دیدگاه

en:  new
fa:  جدید
