OA Comment (7.x-2.3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: edit
hi: संपादन करें

en: reply
hi: जवाब दें

en: by
hi: द्बारा

en: Reply
hi: जवाब दें
