OA Comment (7.x-2.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: reply
ka: პასუხი

en: by
ka: ავტორი
