OA Comment (7.x-2.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Comments
kk: Пікірлер

en: edit
kk: түзету

en: reply
kk: жауап беру

en: by
kk: кұрылған

en: Reply
kk: Жауап беру
