OA Comment (7.x-2.3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: delete
nn: slett

en: Comments
nn: Kommentarar

en: edit
nn: endre

en: reply
nn: svar

en: by
nn: av

en: Reply
nn: Svar

en: Add comment
nn: Legg til kommentar
