OA Comment (7.x-2.3) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: reply
pa: ਜਵਾਬ ਦਿਓ

en: by
pa: ਵਲੋਂ

en: Reply
pa: ਜਵਾਬ
