OA Comment (7.x-2.3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Comments
ru: Комментарии

en: edit
ru: изменить

en: reply
ru: ответить

en: by
ru: автор

en: Reply
ru: Ответить

en: Add comment
ru: Добавить комментарий

en: Last updated date
ru: Последнее обновление даты

en: Collapse All
ru: Cвернуть все

en:  new
ru:  новый
