OA Comment (7.x-2.3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: delete
tr: sil

en: Comments
tr: Yorumlar

en: edit
tr: düzenle

en: reply
tr: cevapla

en: by
tr: yazan

en: Reply
tr: Yanıtla

en: Add comment
tr: Yorum ekle

en:  new
tr:  yeni
