OA Comment (7.x-2.6) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: download
hu: letölt

en: reply
hu: válasz

en: by
hu: -

en: Add comment
hu: Új hozzászólás

en: Last updated date
hu: Utolsó frissítés dátuma

en:  new
hu:  új

en: Child updated date, or parent updated date
hu: Gyerek vagy szülő frissítés dátuma

en: replies
hu: válaszok

en:  updated
hu:  frissítve

en:  Last update:
hu:  Utolsó frissítés:
