OA Comment (7.x-2.8) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: By
pl: Przez

en: Comments
pl: Komentarze

en:  on
pl:  dnia

en: download
pl: pobierz

en: By
pl: Przez

en: reply
pl: odpowiedz

en: Add comment
pl: Dodaj komentarz

en: Last updated date
pl: Ostatnio zaktualizowana data

en: New Comments
pl: Nowe komentarze
