OA Comment (7.x-2.8) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: By
sk: Od

en: Comments
sk: Komentáre

en: download
sk: prevzatie

en: reply
sk: odpovedať

en: Add comment
sk: Pridať komentár
