OA Comment (7.x-2.9) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: By
fr: Par

en: Comments
fr: Commentaires

en:  by
fr:  par

en:  on
fr:  dans

en: download
fr: télécharger

en: By
fr: Par

en: reply
fr: répondre

en: Add comment
fr: Ajouter un commentaire

en: Last updated date
fr: Date de dernière mise à jour
