OA Comment (7.x-2.9) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Comments
lt: Komentarai

en: download
lt: atsisiųsti

en: By
lt: Sukūrė

en: reply
lt: atsakyti

en: Add comment
lt: Komentuoti
