OA Comment (7.x-2.3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Comments
pt: Comentários

en: edit
pt: editar

en: reply
pt: responder

en: by
pt: escrito por

en: Reply
pt: Responder

en: Add comment
pt: Adicionar comentário

en: Expand All
pt: Expandir Tudo

en: Collapse All
pt: Ocultar Tudo

en:  new
pt:  novo
