OA Comment (7.x-2.11) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: By
sv: Av

en: Comments
sv: Kommentarer

en:  by
sv:  av

en: download
sv: ladda ned

en: By
sv: Av

en: reply
sv: svara

en: Add comment
sv: Lägg till kommentar
