Open Atrium Core (7.x-2.0-beta4) - en to cs translation catalogue (66 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Image size
cs: Velikost obrázku

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Private
cs: Soukromé

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Public
cs: Veřejná

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: View
cs: Zobrazit

en: Picture
cs: Obrázek

en:  in
cs:  v

en: User
cs: Uživatel

en: Configure
cs: Nastavení

en: Node
cs: Uzly

en: Footer
cs: Patička

en: Normal
cs: Normální

en: blocked
cs: blokován

en: Node Types
cs: Typy uzlů

en: Domain
cs: Doména

en: group
cs: skupina

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Users
cs: Uživatelé

en: Close
cs: Zavřít

en: Operation
cs: Operace

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Full
cs: Celé

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Today
cs: Dnes

en: Yesterday
cs: Včera

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Style
cs: Styl

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Tabs
cs: Záložky

en: Menus
cs: Menu

en: Edit profile
cs: Upravit profil

en: <None>
cs: <Nic>

en: Space
cs: Mezera

en: 1 user | @count users
cs[0]: @count uživatel
cs[1]: @count uživatelé
cs[2]: @count uživatelů

en: About
cs: Popis

en: approved
cs: odsouhlaseno

en: Custom format
cs: Vlastní formát

en: Admin
cs: Administrátor

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Show description
cs: Zobrazit popis

en: Custom formats
cs: Vlastní formáty

en: Relative date
cs: Relativní datum

en: Show links
cs: Zobrazit odkazy

en: Blocked users
cs: Blokovaní uživatelé

en: Archived
cs: Archivováno
