Open Atrium Core (7.x-2.0-rc1) - en to lo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Appearance
lo: ຮູບລັກສະນະ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ
